AKTUALIZACJA ZAWARTOŚCI DO STAR TREK ONLINE TRAFI NA KONSOLE JUŻ 14 LUTEGO

AKTUALIZACJA ZAWARTOŚCI DO STAR TREK ONLINE TRAFI NA KONSOLE JUŻ 14 LUTEGO

Dodatek Agents of Yesterday sprowadza ulubione postaci i statki z oryginalnej serii oraz nową epizodyczną zawartość fabularn

AMSTERDAM, Holandia – 25 stycznia 2017 – Dziś, Perfect World Entertainment Inc. i Cryptic Studios ogłosili najnowszą aktualizację dla Star Trek Online na konsole: Agents of Yesterday! To już trzeci oficjalny dodatek tego wiodącego wydawcy darmowych gier MMORPG do tytułu bazującego na legendarnym uniwersum Star Trek premiera na Xbox One i PlayStation®4 odbędzie się już 14 lutego. Agents of Yesterday wyśle graczy w podróż w czasie i pozwoli im wcielić się w rolę kapitanów ze Star Trek: Seria oryginalna, legendarnego serialu telewizyjnego, który utorował drogę jednemu z najpopularniejszych uniwersów science fiction wszechczasów. Najnowsza aktualizacja na konsole zapewni graczom dostęp do oryginalnych statków, takich jak Enterprise, ekscytującej epizodycznej zawartości fabularnej oraz nowych funkcji w grze, dodanych zarówno w ramach Agents of Yesterday jak i najnowszej aktualizacji, Artifacts.

Agents of Yesterday sprawi, że wszyscy kapitanowie w Star Trek Online tymczasowo wcielą się w rolę agentów czasu, by ocalić przyszłość, chroniąc przeszłość. Gracze staną się kapitanami ze Star Trek: Seria oryginalna, by polecieć jednym z kilku statków XXIII wieku, w tym klasycznym Enterprise, jednym ze statków klasy Constitution. Podczas przechodzenia kolejnych epizodów, gracze spotykać będą legendarne postaci, pod których głosy podłożyli uwielbiani aktorzy grający w Star Trek, w tym Walter Koenig, Chris Doohan (syn Jamesa Doohana), Chase Masterson, Matt Winston i Joseph Gatt. Aktualizacja na konsole zawierać również będzie nowe drzewko specjalizacji, nowe misje specjalnego zespołu zadaniowego i zawartość z aktualizacji Artifacts, w tym K-13 Fleet Holding, nowe bronie i oficerów mostkowych.

Star Trek Online, gracze mają okazję odwiedzić kultowe lokalizacje z popularnego uniwersum Star Treka, sięgnąć do niezbadanych systemów gwiezdnych i nawiązać kontakt z nowymi rasami obcych. Star Trek Online jest obecnie dostępne na komputery PC oraz konsole PlayStation®4 i Xbox One.

Pobrać i zagrać w Star Trek Online za darmo już dziś można pod adresem www.playstartrekonline.com.

Star Trek Online obejmuje licencja CBS Consumer Products.

® & © 2016 CBS Studios Inc. STAR TREK oraz powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy CBS Studios Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skontaktuj się z nami
Stanislav Pleshchev Perfect World
Stanislav Pleshchev Perfect World
Więcej o Star Trek Online