STAR TREK ONLINE, 7. YILDÖNÜMÜNÜ 12. SEZONU RECKONING İLE KUTLUYOR

STAR TREK ONLINE, 7. YILDÖNÜMÜNÜ 12. SEZONU RECKONING İLE KUTLUYOR

Özel Bölüm, Yeni Uzay Kuyrukları ve Çok Daha Fazlasıyla Birlikte Gelen Güncellemenin Tarihi 26 Ocak

Amsterdam –12 Ocak 2017 – Oynaması ücretsiz MMORPG’lerin önde gelen yapımcısı Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Studios, bugün Star Trek Online’ın 12. Sezonu Reckoning’i duyurdu. Oyunun son kısmı, 7. Yıldönümünün de başlangıcını teşkil edecek. Reckoning, PC platformunda 26 Ocak’ta, Xbox One ve PlayStation®4 platformlarındaysa daha sonraki bir tarihte yayınlanacak. Klasik Star Trek temalı, oynaması ücretsiz MMORPG, yaklaşan yıldönümünü “Of Signs and Portents” adında öne çıkan bir bölümün yanı sıra iki yeni uzay kuyruğu, yeni bir Araştırma ve Geliştirme Sistemi kategorisi, hediyeler ve seçilmiş mini oyunlarla kutlamaya hazırlanıyor.

Star Trek Online için düzenlenen bu senenin yıldönümü etkinliği, kaptanlara oyun içi görevleri tamamlayarak heyecan verici ödüller kazanma fırsatı sunuyor. Üstelik bu ödüllerin arasında tasarımını geçen sonbaharda topluluğun belirlediği yeni 6. Kademe Lukari Bilim Gemisi de bulunuyor. Oyuncular, Q ile Omega Fishing Game, Party Patrol ve Omega Molecule Stabilization gibi sevilen mini oyunlarda da yer alabilirler. Yakında başlayıp yıldönümü etkinliği yayınına dek devam edecek ve her gün gerçekleştirilecek olan sunucular arası oyun eşyası hediye dağıtımı da kutlamalar arasında.

12. Sezon – Reckoning, görevi Star Trek Online’ın en son güncellemesi olan Agents of Yesterday: Artifacts’tan devralarak devam ettiriyor. Lukari, Kaptan Kuumaarke’nin önderliğinde yola çıkarak Alpha Quadrant’ın keşfedilmemiş bir bölgesindeki sıra dışı faaliyeti araştırmaya koyuluyor. Gemidekiler araştırmalarını derinleştirdiklerinde proto-maddenin silaha dönüştürülüp kullanıldığını öngören verilere ulaşıyorlar. Bunda Tzenkethi’nin parmağı olabileceği endişesiyle galaksinin dört bir yanından kaptanlara giderek yaklaşmakta olan dehşet verici saldırıyı Lukari’nin önlemesine yardım etme emri veren İttifak’a yardım çağrısı yapıyorlar.

12. Sezon Görev Ayrıntıları – Reckoning, aynı zamanda oyunda ilk kez görülecek olan ve oyuncu Tony Todd tarafından seslendirilen General Rodek’i sahneye çıkaran “Of Signs and Portents” isimli yeni bölümde yayınlanacak. Güncellemeyle birlikte içinde yeni bir şöhret, Ar-Ge Sisteminde kitler ve modüller oluşturmaya yarayan yeni bir zanaatkarlık okulu, iki yepyeni uzay kuyruğu (“Gravity Kills” ve “The Tzenkethi Front”) ve proto-madde silahı imalatını ve kullanımını durdurmak için Tzenkethi‘ye karşı çaresiz bir hamle yapan İttifak ile Tzenkethi arasında uzayın enginliğine uzanan bir savaş meydanını da barındıran dev miktarda içeriğin kilidi kaptanlar için açılıyor.

İçinde Oyuncu Tony Todd ile Röportajın da yer aldığı General Rodek hakkındaki blog yazımızı burada okuyabilirsiniz:

Star Trek Online, oynaması ücretsiz devasa çok oyunculu çevrimiçi bir oyundur. Oyuncular, bir Federasyon uzay gemisinin Kaptanı olarak kendi kaderlerini kendileri tayin edebilir, bir Klingon Savaşçısı’na dönüşebilir ve galaksinin uzak köşeleri boyunca İmparatorluğu şampiyonluğa ulaştırabilir veya bir Romulan Republic Warbird komutanı olarak Romulan mirasını yeniden inşa edebilirler. Star Trek Online‘da oyuncular popular popüler Star Trek evrenindeki simgeleşmiş yerleri ziyaret edebilir, keşfedilmemiş yıldız sistemlerine uzanabilir ve yeni uzaylı türleriyle iletişime geçebilirler. Star Trek Online, şu anda PC, PlayStation®4 ve Xbox One platformlarında sunulmaktadır.

Star Trek Online‘ı hemen ücretsiz indirip oynamak için www.playstartrekonline.com adresini ziyaret edin.

Star Trek Online, CBS Consumer Products’ın lisanslı ürünüdür.

® & © 2016 CBS Studios Inc. STAR TREK, ilgili markaları ve logoları, CBS Studios Inc’in ticari markalarıdır. Her Hakkı Saklıdır.

Skontaktuj się z nami
Stanislav Pleshchev Perfect World
Stanislav Pleshchev Perfect World
Więcej o Star Trek Online