STAR TREK ONLINE, KONSOLLARA 14 ŞUBAT’TA BÜYÜK BİR GÜNCELLEME GETİRİYOR

STAR TREK ONLINE, KONSOLLARA 14 ŞUBAT’TA BÜYÜK BİR GÜNCELLEME GETİRİYOR

Agents of Yesterday, orijinal serinin sevilen karakterlerini ve gemilerini geri getirmenin yanı sıra bölümlerden oluşan yeni bir hikâye içeriği ekliyor

AMSTERDAM, Hollanda – 25 Ocak 2017 – Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Studios, bugün Star Trek Online‘a konsolda yapılacak en yeni güncellemeyi duyurdu: Agents of Yesterday! Oynaması ücretsiz MMORPG’lerin önde gelen yayımcısı, Star Trek evrenini temel alan oyununun üçüncü resmi genişlemesini Xbox One ve PlayStation®4 platformlarında 14 Şubat’ta sunacak. Agents of Yesterday, oyuncuları Star Trek: The Original Series kaptanları olmaları için geçmişe gönderiyor. Bir simgeye dönüşmüş olan bu televizyon dizisi, tüm zamanların en popüler bilimkurgu zincirlerinden birinin yolunu açtı. Bu en yeni konsol güncellemesi, Enterprise gibi orijinal gemileri oyuncuların erişimine açacak, onlara bölümlerden oluşan heyecan verici bir hikâye içeriği ve hem Agents of Yesterday sürümüne hem de genişlemenin en son güncellemesi olan Artifacts’e ait yeni oynayış özellikleri sunacak.

Agents of Yesterday, Star Trek Online kaptanlarını işe alıp geçici ajanlara dönüştürerek geçmişi muhafaza etmek suretiyle geleceği kurtarıyor. Oyuncular, Star Trek: The Original Series’den bir kaptan oluşturarak aralarında Constitution sınıfı yıldız gemisi Enterprise’ın da bulunduğu çok sayıdaki 23. yüzyıl gemilerinden biriyle uçacak. Her yeni bölümde oynadıkça çok sevilen Star Trek oyuncularının seslendirdiği simgeleşmiş karakterlerle etkileşime geçecekler. Walter Koenig, Chris Doohan (James Doohan’ın oğlu), Chase Masterson, Matt Winston ve Joseph Gatt bunlardan bazıları. Konsol güncellemesinde yeni bir uzmanlık ağacı, yeni özel vazife görevleri ve aralarında K-13 Fleet Holding’in, yeni silahların ve köprü subaylarının da olduğu Artifacts güncellemesi içerikleri de bulunacak.

Star Trek Online, oynaması ücretsiz devasa çok oyunculu çevrimiçi bir oyundur. Oyuncular, bir Federasyon yıldız gemisinin Kaptanı olarak kendi kaderlerini kendileri tayin edebilir, bir Klingon Savaşçısı’na dönüşebilir ve galaksinin uzak köşeleri boyunca İmparatorluğu şampiyonluğa taşıyabilir veya bir Romulan Republic Warbird komutanı olarak Romulan mirasını yeniden inşa edebilirler. Star Trek Online‘da oyuncular popüler Star Trek evrenindeki simgeleşmiş yerleri ziyaret edebilir, keşfedilmemiş yıldız sistemlerine uzanabilir ve yeni uzaylı türleriyle iletişime geçebilirler. Star Trek Online, şu anda PC, PlayStation®4 ve Xbox One platformlarında sunulmaktadır.

Star Trek Online‘ı hemen ücretsiz indirip oynamak için www.playstartrekonline.com adresini ziyaret edin.

Star Trek Online, CBS Consumer Products’ın lisanslı ürünüdür.

® & © 2016 CBS Studios Inc. STAR TREK, ilgili markaları ve logoları, CBS Studios Inc’in ticari markalarıdır. Her Hakkı Saklıdır.

Bizimle iletişim kur
Stanislav Pleshchev Perfect World
Stanislav Pleshchev Perfect World
Star Trek Online hakkında