STAR TREK ONLINE ŚWIĘTUJE SWOJĄ 7. ROCZNICĘ Z SEASON 12 - RECKONING

STAR TREK ONLINE ŚWIĘTUJE SWOJĄ 7. ROCZNICĘ Z SEASON 12 - RECKONING

Aktualizacja trafi do gry już 26 stycznia, a wraz z nią słynny epizod, nowe kosmiczne kolejki i wiele więcej

Amsterdam – 12 stycznia, 2017 – Dziś, Perfect World Entertainment Inc., wiodący wydawca darmowych gier MMORPG i Cryptic Studios ogłosili premierę Season 12 – Reckoning do Star Trek Online. Premiera najnowszego rozdziału odbędzie się w 7 rocznicę gry – Reckoning trafi na komputery PC już 26 stycznia, a niedługo po tym na konsole Xbox One i PlayStation®4. Darmowe MMORPG osadzone w klasycznym uniwersum Star Trek świętować swoją rocznicę będzie wraz ze słynnym epizodem „Of Signs and Portents”, dwiema nowymi kosmicznymi kolejkami, nową kategorią systemu badań i rozwoju, darmowymi przedmiotami dla graczy oraz zupełnie nowymi mini-grami.

Tegoroczne wydarzenie rocznicowe dla Star Trek Online oferuje kapitanom możliwość wykonywania misji w grze, za które zdobyć będzie można wspaniałe nagrody, w tym nowy statek Tier 6 Lukari Science Vessel, którego wygląd został wybrany przez społeczność graczy zeszłej jesieni. Gracze będą mogli również wziąć udział w dwóch misjach dziennych (Omega Molecule Stabilization Daily oraz Party Patrol), by zdobyć wyjątkowe nagrody oraz zagrać w mini-grę Omega Molecule Stabilization, gromadząc przy tym materiały potrzebne do konstrukcji zestawów rzemieślniczych.

Season 12 – Reckoning to kontynuacja misji z ostatniej aktualizacji do Star Trek Online, Agents of Yesterday: Artifacts. Pod przywództwem kapitana Kuumaarke, Lukari wyruszyli w podróż by sprawdzić niezwykłą aktywność w niezbadanych regionach kwadrantu alfa. W toku śledztwa odkryli oni dane sugerujące wykorzystanie protomaterii w celach zbrojeniowych. W obawie, że stoją za tym Tzenkethi, Lukari poprosili o wsparcie Sojusz, na wezwanie którego zgromadzili się kapitanowie z całej galaktyki, by razem nie dopuścić do tej katastrofy.

Szczegóły misji dla Season 12 – Reckoning ujawnione zostaną w nowym odcinku, „Of Signs and Portents”, gdzie po raz pierwszy w grze pojawi się generał Rodek, któremu głosu użyczył aktor Tony Todd. Aktualizacja odblokuje mnóstwo zawartości dla żądnych przygód kapitanów, w tym nową reputację, nową szkołę rzemieślniczą w systemie R&D do tworzenia zestawów i modułów, dwie zupełnie nowe kosmiczne kolejki („Gravity Kills” i „The Tzenkethi Front”) oraz pełnowymiarowe pole bitwy, na którym Sojusz stawi czoła Tzenkethi w desperackiej próbie zatrzymania produkcji i rozmieszczania protomaterialnego uzbrojenia.

Wpis na blogu generała Rodka, gdzie znajduje się wywiad z aktorem Tonym Toddem dostępny jest pod tym adresem:

Star Trek Online to darmowa gra MMORPG, w której każdy gracz może stać się pionierem, jako kapitan jednego ze statków federacji, klingońskim wojownikiem i czempionem imperium w najdalszych zakątkach galaktyki lub zająć się odbudową romulańskiej spuścizny w roli dowódcy Warbirda Republiki Romulan. W Star Trek Online, gracze mają okazję odwiedzić kultowe lokacje z popularnego uniwersum Star Treka, sięgnąć do niezbadanych systemów gwiezdnych i nawiązać kontakt z nowymi rasami obcych. Star Trek Online jest obecnie dostępne na komputery PC oraz konsole PlayStation®4 i Xbox One.

Pobrać i zagrać w Star Trek Online za darmo już dziś można pod adresem www.playstartrekonline.com.

Star Trek Online obejmuje licencja CBS Consumer Products.

® & © 2016 CBS Studios Inc. STAR TREK oraz powiązane znaki i logo są znakami towarowymi firmy CBS Studios Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skontaktuj się z nami
Stanislav Pleshchev Perfect World
Stanislav Pleshchev Perfect World
Więcej o Star Trek Online