Star Trek Online: Tom Paris 10. Sezon Yayını için Görev Yerinde.

Star Trek Online: Tom Paris 10. Sezon Yayını için Görev Yerinde.

Star Trek Online, Star Trek: Voyager'daki Tom Paris rolüyle Robert McNeill'a yeniden "Hoş geldin!" diyor.

Star Trek Online 10. Sezonu, Star Trek Online'da beş seneyi aşkın bir süredir devam eden bir çatışmanın neticelenme sürecini başlatıyor. En yeni sezon, yıllar boyu durağan kalıp harekete geçeceği zamanı bekleyen kadim bir ırk olan İkonyalılar'ı yeniden karşımıza çıkarıyor. Savaş yaklaştıkça, Delta Recruitment'ta ortaya çıkan yeni kaptanlar galaksinin savunulması için güçlere destek olacak. İkonya güçlerini püskürtmek, Star Trek Online oyuncularının elinde. Başarısız olurlarsa, uğrunda çarpışacakları bir galaksileri olmayabilir. Star Trek Online, Star Trek: Voyager'daki Tom Paris rolüyle Robert McNeill'a yeniden "Hoş geldin!" diyerek TV dizisinin önemli oyuncu kadrosu üyelerini çevrimiçi oyun dünyasına dahil etmeye devam ediyor. McNeill, 21 Nisan'da ücretsiz olarak yayınlanacak olan İkonya Savaşı başlıklı Star Trek Online 10. Sezonu'nda karşımızda olacak.

Star Trek Online'a, 10. Sezon'daki Star Trek ilmine ek olarak aralarında oyuncuların Alfa, Beta ve Delta Çeyreklerinde serbestçe dolaşmalarına imkan tanıyan sektör uzayının yeni hali gibi ilave oyun içi güncellemeler de yapılacak. Oyuncular, aynı zamanda ek kuyruklara katılıp pilot uzmanlıklarını geliştirerek ikincil uzmanlıktan birincil uzmanlığa doğru ilerleyebilecek.

Star Trek Online, oyuncuların bir Federasyon yıldız gemisi Kaptanı olarak kendi kaderine yön çizebildiği, bir Klingon Savaşçısı haline gelerek galaksinin ücra köşelerine kadar İmparatorluğu müdafaa edebildiği veya bir Romulan Cumhuriyeti Savaş Kuşu olarak Romulan mirasını yeniden inşa edebildiği oynaması ücretsiz devasa çok oyunculu çevrimiçi bir oyundur. Son güncellemesi olan Star Trek Online: Yükselen Delta, oyuncuları Delta Çeyreği'ne götürerek Star Trek: Voyager kadrosunun simgeleşmiş üyelerinden Dokuzun Yedisi, Doktor, Harry Kim, Neelix ve Tuvok ile yeniden tanıştırdı. Oyuncular, Star Trek Online'da popüler Star Trek evreninin birer simge haline gelmiş bölgelerini ziyaret ederek keşfedilmemiş yıldız sistemlerine erişme ve yeni uzaylı türleriyle iletişim kurma fırsatını yakalıyor.

Star Trek Online'ı hemen ücretsiz indirip oynamak için http://www.arcgames.com/en/games/star-trek-online adresini ziyaret edin.

CBS Consumer Products, Star Trek Online'ın lisans sahibidir.

® & © 2015 CBS Studios Inc. STAR TREK, ilgili markalar ve logolar, CBS Studios Inc'in tescilli markalarıdır. Her Hakkı Saklıdır.

 

Bizimle iletişim kur
Maikel van Dijk PR Manager , Perfect World Europe BV
Maikel van Dijk PR Manager , Perfect World Europe BV
Star Trek Online hakkında